HellSpy

Help

Máte-li nějaké problémy při přehrávaní jednotlivých dílů online seriálu, pak je pro vás určena tato sekce.

Pro sledování je nutné mít nainstalovanou poslední verzi Adobe Flash Playeru

Pro sledování doporučujeme používat internetový prohlížeč Firefox

Je možné, že bude v prohlížeči ještě potřeba doinstalovat na požádání doplňky, aby mohla být videa přehrávána.

Nejčastější problémy při přehrávání


Několik nejčastěji se vyskytujících chyb při přehrávání dílů.

Nefunguje některý díl seriálů

U každého jednotlivého dílu je možnost nahlásit nefunkční díl seriálu. Bude-li díl již některým z návštěvníků nahlášen jako nefunkční, bude u toho to dílu zobrazena chybová hláška. Je ovšem možné, že vše funguje správně, ale vy nemáte dostačující rychlost připojení, nebo vám chybí některý z potřebných modulů pro zpuštění dílu.

This video is temporary unavailable, Connection problem

Server megavideo.com občas zahlásí, že video je dočasně nedostupné (This video is temporary unavailable), většinou stačí chvíli počkat a poté obnovit stránku pomocí refresh v prohlížeči, nebo stiskem klávesy F5. Po znovunačtení stránky by se měl díl normálně rozjet. Někdy se ovšem může stát, že díl bude nedostupný i několik hodin. V tom případě nepovede-li se vám díl rozjet, nahlaste video jako nefunkční(nebude-li již tak učiněno jiným uživatelem)

This video has been removed

Díl byl odstraněn administrátorem webu, na němž bylo uloženo(megavideo, ceknito, atd...) V tom případě nepovede-li se vám díl rozjet, nahlaste video jako nefunkční(nebude-li již tak učiněno jiným uživatelem)

Nezobrazí se přehrávač

Obnovte stránku (refresh) klávesou F5. Chvilku počkejte (možná pomalý internet). Pokud ani to nezabere, zkuste si stáhnout novou verzi internetového prohlížeče Mozilla Firefox a k němu i nejnovější Adobe Flash Player

Vidíte zprávu “buffering %” a přitom video stojí nebo se seká

Pravděpodobně máte pomalé připojení k internetu, nebo se provádí nějaké stahování či upload na pozadí. Pozastavte stahování či upload na pozadí. Pro plynulé přehrávání je třeba alespoň 1024Kbps (respektive 1Mbps) připojení. Řešením je také je pauznutí videa na pár minut. Mezi tím se video načítá a potom můžete pohodlně sledovat bez sekání.

Megavideo.com


Megavideo reklama v novém okně

Klikněte přesně do středu přehrávače, přímo na play ikonku.

Megavideo limity pro sledování

Na Megavideo jo omezeno sledování videí na 72minut pro uživatele, s tím že poté musíte opět 54minut čekat než vám naběhne dalších 72 volných minut na sledování.

1. Pokud vlastníte dynamickou IP, stačí váš DSL modem/router vypnout a zapnout (restartovat), to způsobí změnu vaší IP a můžete sledovat dále, bez omezení.

2. Pokud vlastníte statickou IP, případně nemáte DSL modem/router, pak je řešením zakoupit prémium účet na megavideo, nebo zkoušet některý z návodů, které naleznete na internetu pro obejití limitu na megavideo.

POSLEDNÍ FUNGUJÍCÍ NÁVOD - MEGAVIDEO BEZ OMEZENÍ

1. Nejprve si vyberte film.

2. Zkopírujte URL filmu z megavideo.com

3. Nyní navštivte tento web - ODKAZ

4. URL filmu vložte do kolonky s nápisem "Enter the Megavideo URL".

5. Klikněte na Play.

Jak zjistit URL videa?

1. najděte stránku s videem

2. spusťte film

3. klikněte na "Show URL of video" (To je jak je Play/Pause tak nad tím a o tři doprava. Měl by tam být takový obrázek // )

4. zkopírujte URL

5. a máte to

Další návod - MEGAVIDEO BEZ OMEZENÍ - ODKAZ


V případě si stále nevíte rady, nebo máte problémy při přehrávání, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře a my se budeme snažit vám pomoci.

REKLAMA ONLINE